Zástupce firmy REPAROSERVIS přednášel a zodpovídal dotazy studentům

Pan Miroslav Klásek velmi vstřícně navázal na někdejší spolupráci s naší katedrou, našel si ve svém přeplněném týdenním programu úterní dopoledne a přijel studentům představit společnost REPAROSERVIS a širokou nabídku lesních strojů, zejména harvestory, vyvážecí traktory, štěpkovače a lesní kolové traktory.

Společnost REPAROSERVIS s.r.o. působí na českém trhu od roku 1995 a postupně se rozrostla do společnosti, která nabízí zákazníkovi komplexní služby v oblasti harvestorové technologie, lesní a dřevařské techniky v celé České republice i v zahraničí.

Pan Klásek studenty úvodem seznámil s problematikou lesní těžby a propojení těžby s ochranou a obnovou lesa. V hlavní části přednášky představil stroje, které společnost REAPROSERVIS v České republice prodává a servisuje. Věnoval se podrobně ekonomice harvestorové technologie. Třetí část věnoval odpovědím na otázky studentům a přidával svoje praktické postřehy. Nakonec ještě dokumentoval svoji ochotu a zájem o studenty naší katedry tím, že na příští semestr slíbil zapůjčení harvestorového trenažeru na naši katedru.