Ing. Luboš Smutný, Ph.D.

e-mail: lubos.smutny@agrosoft.cz
Mobil: (+420) 775 754 774

Profesní zaměření

• Technologie zvyšující efektivitu zemědělské výroby.

Researcher ID Orcid ID
orcid.org/0000-0003-4423-3327
2010 - 2015 Jihočeská univerzita v Č. Budějovicích, Zemědělská fakulta
Studijní obor: Obecná zootechnika (Ph.D.)
1979 - 1985 VŠCHT Praha
Studijní obor: Měřící technika v chemické a potravinářském průmyslu
1975 - 1979 Gymnázium Tábor

Články v odborných časopisech (Náš chov, Automa, Technické trendy) z toho 2 x impakt (Acta Veterinaria , Animal Feed Science and Technology)